Julia, Zosia i Małgosia to kobiety takie jak my!

Są pełne sprzeczności, czasami nieco zdystansowane, mają nieziemskie poczucie humoru.
Nie potrafią żyć bez wspólnych spotkań, podczas których rozwiązują bieżące problemy,
snują plany na przyszłość oraz... oczywiście świetnie się razem bawią. Nic co „babskie” nie jest im obce!

Julia

Julia to feministka. Twardo stąpa po ziemi. Prawniczka, rozwódka i matka dwójki dzieci. Zakupoholiczka kochająca modę - w szafie ma o jedną parę szpilek za dużo. Kosmetyków, dodatków i innych bibelotów też ma za dużo. Żyje w ciągłym biegu. Z tego wszystkiego zaczęła łapać zadyszkę, więc chce rzucić palenie. W życiowych kwestiach podejmuje decyzje szybko, gorzej jej idzie z błahostkami.

Zosia

Zosia jest szaloną, imprezującą singielką. Redaktorką portalu dla kobiet. To prawdziwa znawczyni kosmetycznych trendów i najnowszych planów treningowych. Emocjonalna - z łatwością przechodzi od śmiechu do łez. Na świat patrzy z ogromnym dystansem, na siebie zresztą też. Szuka księcia na białym koniu. Pomagają jej w tym niezawodne przyjaciółki. Jest głośna, wybuchowa i uwielbia się śmiać.

Małgosia

Małgosia to idealistka. Zakochana po uszy w swoim wybranku, marzy o dużej, szczęśliwej rodzinie. Kocha też wszystko, co eko i jest psychofanką jarmużu! Specjalistka od wynalazków natury, do których przekonuje swoje przyjaciółki. Uduchowiona. Spełnia się na zajęciach jogi. Pragnie poszukać swojego zen w Indiach. Jak to idealistka - jest łatwowierna, a chwilami naiwna. Czasami zawierza swój los wróżce.

Bożena - mama Julii

Troskliwa i ciepła. Kocha córkę i wnuczki nad życie. Ponieważ mieszka w innym mieście, kontaktuje się z córką głównie przez telefon. Rozmowy telefoniczne są dla Julii i jej mamy rytuałem. Bożena jest pasjonatką ogrodnictwa i przeciwniczką stringów. Ma swoje zdanie na każdy temat i wierzy we wszystko, co zobaczy w telewizji.

POZNAJ NESCAFÉ SENSAZIONE CRÉME

to 100% naturalnej kawy w postaci delikatnego pudru o łagodnym
smaku i aromacie. Wyróżnia ją „crema”, czyli aksamitna kawowa
pianka. Jej delikatny smak i wyjątkowy aromat sprawia,
że jest idealna na dłuższe rozmowy z bliskimi.

#Créme
Nescafe - cup

Młode, piękne i niezwykle zdolne
Poznaj aktorki, które wcieliły się w nasze bohaterki

Barbara Wypych - serialowa Zosia

Ukończyła Łódzką Filmówkę. Jest aktorką Teatru Współczesnego w Warszawie. Uznana przez publiczność za najbardziej elektryzującą osobowość sceniczną! Ma na swoim koncie ogromną ilość występów teatralnych i filmowych. Pomimo młodego wieku wystąpiła już u Andrzeja Wajdy (Powidoki). Jej miłością jest muzyka. Działa w zespole "Ministerstwo Brzmienia". Wspólnie z przyjaciółmi pracuje nad autorskimi tekstami i kompozycjami. Prawdziwa kobieta renesansu.

Iza Kała - serialowa Julia

Kobieta o szerokim uśmiechu. Znana w Polsce i w Niemczech. Zagrała na deskach Teatru Narodowego w Warszawie oraz Teatru Polskiego. Serialowa perełka o wielu twarzach. Od wielu lat realizuje własne projekty stand-up’owe, takie jak wielokrotnie nagradzany na festiwalach ,,Kredyt Zaufania”, w którym Iza wciela się w profesjonalną trenerkę i prowadzi godzinny kurs rozwoju osobistego. Uruchamia on przede wszystkim, skrywane pod powierzchnią powagi, ogromne źródła śmiechu.

Zuzanna Pawlak - serialowa Małgosia

Marzy, żeby zagrać w filmie włoskiego reżysera Paolo Sorrentino. Miłośniczka tańca i gotowania. Chociaż dopiero jest studentką III r.  Wydziału Aktorskiego PWSFTViT w Łodzi, mogliśmy ją oglądać na deskach teatru i telewizyjnym ekranie (m.in "Druga Szansa", "Ojciec Mateusz", "Komisarz Alex", "Rodzinka.pl"). Przepiękna, młoda, energiczna i bardzo kobieca!

Joanna Jeżewska - serialowa mama Julii

Kobieta o wielu obliczach. Aktorka filmowa, teatralna, kabaretowa i radiowa. Potrafi rozbawić do łez. Znana z ról w serialach i występach w cyklu pt: "Rozmowy w tłoku" w "Szymon Majewski Show". Oprócz desek teatru i filmowego ekranu pokochała dubbing. Jej głos możemy usłyszeć w największych produkcjach takich jak "Harry Potter" czy "Kubuś Puchatek".

Jak to mówią, przeciwieństwa się przyciągają.
Czyli babskie rozmowy niekontrolowane!

Tak jest i w tym przypadku. Trzy zupełnie różne babki są dla siebie największym wsparciem w trudnych chwilach. Potrafią godzinami rozmawiać o związkach, modzie, urodzie i seksie. Nie boją się zwierzeń i słów krytyki. Są prawdziwymi przyjaciółkami, które razem płaczą, śmieją się, podejmują postanowienia i walczą z kompleksami. Oglądając je, poczujesz prawdziwą moc girl power!

Kawa, rozmowy i kanapa, czyli
wszystko, co ważne dla przyjaciółek

Bez czego nie mogą żyć, a co cenią w facetach?
Co dla aktorek „Dziewczyny 3.0” znaczy przyjaźń? My pytamy, one odpowiadają!
Serial o przyjaciółkach, który podbije twoje serce. Poznasz je i pokochasz!
Kim są aktorki z serialu Dziewczyny 3.0? Kobiety o wielu obliczach!
Szczęście to markowe buty? Może, ale tylko przez chwilę…
Niezbędnik babskich wieczorów w pigułce
Grała w „Powidokach” a teraz pojawi się w „Dziewczyny 3.0”